Marketingové a IT řešení pro právníky

Nabízíme vám profesionální marketingové a IT služby zaměřené na právní profese. Můžete se těšit na rychlou a bezproblémovou komunikaci. Společně vybereme to nejlepší řešení právě pro vás. Vše kvalitně a rychle zpracujeme tak, aby byl výsledek dle vašich představ. Nechte za sebe pracovat profesionály.

Set nástrojů pro advokáty

Služby a řešení v oblasti marketingu a IT pro právníky.

Jsme specialisté na vytváření plnohodnotných a originálních marketingových řešení pro právníky. Můžete se na nás spolehnout v oblasti grafiky, korporátní identity, webů a online marketingu. Díky našim profesionálním službám si vás klienti snadno zapamatují. Zajistíme správu a zálohování Vašich dat, stejně jako systémovou podporu Vašeho IT. Nabízíme plnohodnotný outsourcing. Dokážeme pracovat rychle a přesto kvalitně. Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Vždy se snažíme do konkrétního marketingového řešení zakombinovat vaše představy, zásady a firemní kulturu.

Myšlenková mapa

S tímto vám rádi pomúžeme

LOGO, VIZITKA

Logo a vizitka

Díky kvalitně zpracovanému a originálnímu logu si vás klienti snadno zapamatují. Logo, slogan a vizitka tvoří dohromady silnou marketingovou zbraň, která vás odliší od konkurence.

MÁM ZÁJEM

Obálka

Korporátní identita

Žádná úspěšná společnost se neobejde bez promyšlené korporátní identity. Ta se skládá z mnoha aspektů, které vám mohou v konečném důsledku pomoci přivést řadu nových klientů.

MÁM ZÁJEM

WEBSTRÁNKA

Webové stránky

Nechte si od nás připravit promyšlené a originální webové stránky na míru. Jedině takové stránky vás mohou s jistotou odlišit od konkurence. Zaměřujeme se na kvalitu a rychlost.

MÁM ZÁJEM

ONLINE MARKETING

Online Marketing

Ušetřete si čas a využijte našich profesionálních služeb v oblasti online marketingu. Ukážeme vám, jak naplno využít potenciál, který se tomto moderním marketingovém odvětví skrývá.

MÁM ZÁJEM
 

Podpora

IT podpora

Pomůžeme Vám ze svízelných okamžiků, kdy Vám selže Vaše výpočetní technika. Nabízíme garantovanou dostupnost, rychlost servisního zásahu a to vzdáleně, nebo u Vás v kanceláři.

MÁM ZÁJEM

Propojení

IT poradenství

Pokud si nejste jisti světem informačních technologií, obraťte se na nás rádi Vám poradíme. Snížíme Vám náklady na Vaše IT a zefektivníme jeho provoz.

MÁM ZÁJEM

Outsourcing

Outsourcing IT

Převezmeme správu celého Vašeho IT nebo jeho funkční části. Zbavte se starostí o vaše systémové řešení a svěřte ho spolehlivým a flexibilním odborníkům.

MÁM ZÁJEM

Zabezpečení

Zabezpečení dat

Přistupujte ke svým dokumentům v terénu, u klienta či v soudní síni z Vašeho tabletu či PC a nemějte obavy, že o Vaše data přijdete. Dodáme funkční a bezpečné řešení.

MÁM ZÁJEM
 

 

Učení IT

VŠE PRO VAŠI PROPAGACI

Díky našim zkušenostem s  marketingem dobře víme, co váš potencionální klient hledá. Proto vám dokážeme vypracovat kompletní marketingové řešení. Vytvoříme vám originální logo, vizitku, korporátní identitu, webový design a online marketing. To vše jsou nezbytnosti, které podpoří důvěru vašeho klienta. Jistě, i kvalita vašich služeb je velmi důležitá. Nejprve ale musíte klienta upozornit, že onu kvalitu najde právě u vás. Přesně k tomu slouží firemní propagace.

Zákaznícka podpora

Právě teď nejsme online. Můžete nám poslat e-mail a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Máte dotazy k poskytovaným službám? Rádi vám pomůžeme!

Klepnutím na tlačítko ENTER zahájíte konverzaci se zákaznickou podporou