O nás

Jsme první a zatím jediná online marketingová agentura se zaměřením na právní marketing.

Specializujeme se na tvorbu marketingových řešení pro advokáty, notáře, soudce a exekutory. My vám pomůžeme s tím, co běžně právní škola ani praxe nenaučí. Víme, jak je důležitá firemní prezentace, vzhled vašich webových stránek a celková identita, kterou se prezentujete. Žijeme ve 21. století, kdy se lidé už nerozhodují pouze podle skvělých výsledků a doporučení. Svěřte své podnikání do rukou těch nejzkušenějších a přivítejte nové klienty stylově.

Proč my

Naše společnost Gepards@Madison se v oblasti online marketingu specializuje na právní profese. Dali jsme dohromady tým specialistů na právní marketing, se kterým aktivně spolupracujeme. Nyní vám nabízíme originální a hlavně revoluční služby. Nebojte se vykročit z řady vašich nenápadných kolegů a získat profesionální marketingové řešení pro sebe nebo svou společnost. Naučte se získávat nové klienty online cestou, která je pro 21. století typická, ne-li nezbytná. My vám s tím rádi pomůžeme.

Naše filosofie

Na lokálním trhu přicházíme jako první s inovativní službou, kterou je online marketing pro právníky. Jsme přesvědčeni, že právní služba je služba jako každá jiná. Je potřeba jí propagovat a naučit se oslovovat nové klienty. Advokáti, exekutoři či notáři se často vůbec nepovažují za podnikatele. Což je chyba. Váš potencionální klient bude při výběru advokáta postupovat stejně, jako kdyby si vybíral např. úklidovou firmu. Naučte se s tímto faktem pracovat a nebojte se investovat do propagace vašich služeb. Jsme připraveni pro vás vytvořit profesionální a poutavé marketingové řešení.

Zákaznícka podpora

Právě teď nejsme online. Můžete nám poslat e-mail a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Máte dotazy k poskytovaným službám? Rádi vám pomůžeme!

Klepnutím na tlačítko ENTER zahájíte konverzaci se zákaznickou podporou