Online marketing pro advokáty

Propagace advokátů na internetu je v dnešním světě nezbytná. Mintimimosa spolupracuje s jediným nástrojem pro interaktivní online propagaci advokátů na internetu v ČR – portálem Otázka na právníka.Proč se registrovat na portále Otázka na právníka?


 

Otázka na právníka

Interaktivní nástroj pro propagaci advokátů

Otázka je speciálně optimalizovaný online katalog a digitální nástroj, který se specializuje na advokáty a propojuje poptávku uživatelů po právní službě, právní informaci, nebo po advokátní kanceláři a dodavatele právních služeb. Na rozdíl od jiných katalogů se tady jedná o nástroj, který umožňuje interakci mezi poptávajícím a dodávajícím.

Projít na web

 

 

Propagace advokátů nemusí být drahá!

Může být ale chytrá! Nemusíte už utrácet horentní sumy za online reklamu, PPC kampaně nebo za marketingové specialisty. My se specializujeme na advokáty a advokátní kanceláře a víme co potřebujete! Všechno zvládnete sami. Registrace do katalogu je velice jednoduchá a o zbytek se postaráme. Investujeme do optimalizace a propagace portálu a míříme na ty, kteří potřebují právní služby. Na vás zbude pouze vaše právnická činnost, tedy online právní poradna. Díky ní se sami zviditelňujete. Zapomeňte proto na drahé reklamy! Stačí vám malá investice v řádech stovek korun.

Projít na web
Otázka na právníka

 

Otázka na právníka

Lepší pozice ve vyhledáváčích

V dnešním světě musí být advokát nebo advokátní kancelář vidět. Směrem do budoucnosti nebude stačit osobní ústní reference. Advokát si musí budovat online reputaci a zpětné odkazy. Jenom vlastními webovými stránkami se to ale nedá dosáhnout. Registrací advokát získá aktivní prezentaci a přes služby portálu další kanál pro navazování kontaktů-jinak.

Projít na web

 

Automatizovaný marketing pro právníky

Profilem a aktivitou na portálu si budujete dlouhodbý marketing. Přes nástroj můžete bez dalších investic tvořit a publikovat svůj obsah v právní poradně a na blogu. „Obsah je král”! a právě my vám s obsahem a propagací pomůžeme. Je faktem, že jednorázové investice do AdWords nebo Skliku nejsou osobní. Potencionální klient si často vybírá na základě emocí a prvního dojmu. Dejte vědet kdo jste a co děláte – přes profil a obsah!

Otázka na právníka 

 

Otázka na právníka

Pro Bono

Advokátní kanceláře mají hodně vyvinuté své programy CSR a Pro Bono aktivity. Otázka na právníka a její část veřejné právní poradny může být proto brána advokáty i jako součást Vaší pro-bono odpovědnosti, mimo komerční stránku. Otázka na právníka ale není portálem který prezentuje právní služby zdarma a tim, že na dotazy odpovídáte, neříkáte že Vaše služby jsou zdarma! Nejsou! Účel portálu je dát advokátům virtuální kanceláře, interakci s uživateli a uživatelů možnost snadného přístupu k advokátům. Dále je to na vás.

Projít na web
Zákaznícka podpora

Právě teď nejsme online. Můžete nám poslat e-mail a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Máte dotazy k poskytovaným službám? Rádi vám pomůžeme!

Klepnutím na tlačítko ENTER zahájíte konverzaci se zákaznickou podporou