Naše služby

Nabízíme široké spektrum služeb, které sahá od grafických návrhů, přes webové stránky až po organizaci konferencí, školení a seminářů. Dovedeme vám také připravit návrh vizuální podoby interiéru vaší kanceláře a pomoci vám s jeho realizací. Služby si můžete jednoduše objednat online nebo je poptat prostřednictvím poptávkového formuláře.

Logo

Kvalitně zpracované logo dokáže zaujmout a zvyšuje zapamatovatelnost vaší firmy. To je první a zároveň důležitý krok k získání stálé klientely.

Poptat

Vizitka

Promyšlená vizitka, která odráží vizi vaší společnosti, dá klientovi najevo profesionalitu a kvalitu vašich služeb.

Poptat

Korporátní identita

Komplexně zpracovaná korporátní identita dodá vaší společnosti jednotnou tvář, kterou si klient lépe zapamatuje.

Poptat

Webdesign

Webdesign vám pomůže se odlišit či zaujmout na první pohled. 21. století plodí náročné klienty. My naštěstí víme, jak na ně.

Poptat

Webová stránka

Nechte za sebe pracovat profesionály. Připravíme vám zajímavé webové stránky na míru, které pracují, i když zrovna spíte.

Poptat

Grafické služby

Letáky, Brožury, Statický Banner, Flash Banner, Print Banner, QR kód. To vše pro vás zpracujeme v souladu s potřebami vaší společnosti.

Poptat

Search Engine Marketing

Dejte o sobě vědět. Search Engine Marketing se zabývá optimalizací vaší webové prezentace pro vyhledávače tak, aby byly vaše webové stránky lépe nalezitelné.

Poptat

Social Media Marketing

Sociální sítě představují často nevyužitý potenciál vaší propagace. My vám nabízíme jejich profesionální správu a správu reklam na nich umístěných.

Poptat

Reklama v tisku

Tištěná média stále žijí a mohou skvěle posloužit k propagaci vašich služeb. Nechte si vytvořit moderní tiskovou reklamu.

Poptat

Copywriting

Kvalitně připravené texty jsou přesně to, co mluví prostřednictvím webových stránek či jiných zdrojů za vás. Napíšeme vám takový text, který klienta zaujme a přesvědčí ho k tomu, aby využil právě vašich služeb.

Poptat

Video vizitka

Video vizitka poskytuje klientům veškeré potřebné informace v jednom poutavém balíčku. Prezentujte se na YouTube nebo Vimeo.

Poptat

Konference, semináře, školení

Rádi vám pomůžeme s organizací úspěšných konferencí, školení a seminářů. Víme, jak vytvořit příjemné prostředí, aby si klienti užili přínosný a dynamický program.

Poptat

Pomoc s PC

Servis PC, mobilů a další elektroniky. Do 24 hodin jsme u Vás a vyřešíme Vaše potíže s výpočetní technikou.

Poptat

IT poradenství

Dosluhuje Vám vybavení kanceláře? Chcete objednat nový produkt, nebo službu a nejste si jistí výběrem? Máte pocit, že Vám stávající dodavatel IT neříká všechno? Rádi Vám poradíme, jak vytvořit úspory a zvýšit efektivitu Vašeho IT.

Poptat

Ukládání, zálohování a zabezpečení dat

Mějte všechny své elektronické dokumenty a další data bezpečně uložená a zálohovaná. Neriskujte, že přijdete o data, pokud Vám selže pevný disk v počítači nebo server. Přistupujte na Vaše zabezpečená data odkudkoliv, z PC i mobilu.

Poptat

IT podpora

Vzdálená správa Vaší sítě, telefonická podpora a další služby v našich Bronze, Silver a Gold balíčcích. Sestavte si program pro Vás na míru – garantované reakce, vzdálená podpora, výjezdy techniků, pravidelná údržba Vašich technologií.

Poptat

IT outsourcing

Převezmeme celé Vaše IT, nebo jeho celou funkční část a poskytneme Vám je jako službu za měsíční paušál. Již neřešíte starosti o zaměstnance, vždy jsme připraveni řešit Vaše požadavky, přesto sami přicházíme s vylepšením.

Poptat

Videokonference

Neutrácejte peníze za benzín a hotely, spojte se se svými vzdálenými spolupracovníky přes videokonferenci a užijte si meeting jako při osobní přítomnosti. S kolegou z druhého konce světa se uvidíte a uslyšíte hned v maximální kvalitě.

Poptat
Zákaznícka podpora

Právě teď nejsme online. Můžete nám poslat e-mail a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Máte dotazy k poskytovaným službám? Rádi vám pomůžeme!

Klepnutím na tlačítko ENTER zahájíte konverzaci se zákaznickou podporou