V čem jsme jiní

Naše jedinečnost tkví v tom, že právnickým profesím a potřebám typickým pro tuto oblast rozumíme. Efektivně propojujeme svět práva se světem IT jedním srozumitelným jazykem.

Jsme moderní a flexibilní. Virtuálně pracujeme s moderními sourcingovými metodami s mezinárodním dosahem. 

Snažíme se šetřit váš čas. Zvláště pro právnické profese platí, že čas jsou peníze. Z toho důvodu je pro nás samozřejmé být proaktivní, ne reaktivní. S klienty aktivně komunikujeme.

Některé naše služby nabízíme přes Rychlou objednávku a to kvůli zjednodušení celého procesu. Za tímto účelem stanovujeme jasně také naše ceny tam, kde je to možné.

Na tvorbu webových stránek používáme běžně dostupné open source nástroje a CMS (content management system) jako je např. WordPress nebo Joomla. Především proto, že se vyznačují širokou dostupností šablon. Také z toho důvodu, abyste měli po odevzdání stránek možnost si jejich chod a obsah spravovat sami bez další placené podpory.

CMS je přehledný a práci s ním se rychle naučí i absolutní začátečník. Volné i prémiové šablony, které CMS nabízí, mají vždy profesionální design a je možné je upravit naprosto individuálně. Úpravou barev, obrázků a obsahu se dají následně kreativně přetvořit tak, že získáte vzhled, který je přesně podle vašich představ.

Jsme specialisté na vhodný výběr barev, loga, fotografií, fontů a celkové uspořádání webu. Zákazníci nás vyhledávají pro naši schopnost vytvořit minimalistický a moderní design stránek a grafických návrhů. Volba vzhledu je ale vždy na vás.

Zákaznícka podpora

Právě teď nejsme online. Můžete nám poslat e-mail a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Máte dotazy k poskytovaným službám? Rádi vám pomůžeme!

Klepnutím na tlačítko ENTER zahájíte konverzaci se zákaznickou podporou